Sekretär "Wiktoria" 1900-talets mitt

561454

SEKRETÄR, "Wiktoria", 1900-talets mitt, björk, med lönnfack, nycklar finns, höjd ca 112, 93x42 cm

Minimalt slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sekretär

Budhistorik (12 bud)
4197417
1 800
4194949
1 700
4197416
1 700
4194949
1 600
4197412

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.