Christian Thomsen isbjörn figurin

561443

CHRISTIAN THOMSEN, figurin, Kunglig Dansk, rytande isbjörn, signerad ChTh, höjd ca 33 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin

Monter 12

Budhistorik (15 bud)
4182198
1 300
4182068
4182195
4182068
4174976

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.