John Robertson Reid oljemålning

561437

JOHN ROBERTSON REID (1851-1926): Fiskare, osignerad, olja på duk, ca 35,5x61 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

4176921
2018-07-28 21:47:18

2018-08-02 kl 21:09
Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:
5 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.