Flora Mac Donald Reid oljemålning

561436

FLORA MAC DONALD REID (1861-1938): Damporträtt, signerad Flora Reid, olja på duk, ca 92x61 cm

Krackelerad

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Budhistorik (20 bud)
4182757
3 600
4182756
3 400
4182755
3 200
4182754
4182752
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.