Skulptur 1900-talets andra hälft

561435

SKULPTUR, okänd konstnär, metall, föreställande grotesk figur, monogramsignerad "NS", höjd 19 cm.

Konst, Skulpturer

Monter 24

Budhistorik (2 bud)

4178321
4173782

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.