Soffbord 1960-tal

561433

SOFFBORD, 1960-tal, teak och ek, höjd ca 53, 130x53 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffbord 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

4180413
4173947

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.