Bordspendyl Frankrike 1900-tal

561432

BORDSPENDYL, 1900-talets början, Frankrike, urhus samt dekorelement i mässing, marmor, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, verket märkt Japy Freres, verknr. 93363, höjd 44 cm

Ändringar/tillägg
Nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur, Bordsur

Rum 7, Hylla 6

Budhistorik (19 bud)
4180860
4181078
4180860
1 400
4181077
1 300
4180860

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.