Berth Ferdinand Norrman 1989

561429

BERTH FERDINAND NORRMAN (1919 - 2001), Lokatt, lergods, Motala Keramik, signerad och daterad 1989, längd 79 cm, höjd 34 cm.

Keramik/Porslin

Kundcenter

Berth Ferdinand Norrman 1989

Budhistorik (6 bud)
4181647
1 300
4174784
4174784
900
4175386
850
4174784

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.