Leopold Fare akvarell

561426

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Ylva i dunkelt ljus", akvarell, signerad Fare, samt signerad och daterad 1970 a tergo, 34x43 cm

Fack 10

Leopold Fare akvarell

Budhistorik (1 bud)

4176348
2018-07-28 14:30:59

2018-08-01 kl 12:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.