Leopold Fare akvarell

561425

FARE, Leopold (1926-1996): "Allén i Grünewald" , akvarell, signerad Fare, samt signerad och dateread 1970 a tergo, ca 34x42 cm

Fack 1

Leopold Fare akvarell

Budhistorik (1 bud)

4174539
2018-07-26 23:12:26

2018-08-01 kl 17:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.