Bengt Lindström litografi

561421

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad 36/125, färglitografi, bildmått ca 69x51 cm

Inga synliga defekter, ej examinerad ur ramen

Fack 26

Bengt Lindström litografi

Budhistorik (6 bud)
4179886
4179885
550
4178544
500
4172761
4172265

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.