Vhilo H Persson akryl på duk

561419

VHILO H PERSSON (1972-): "Miss Secret Agent", akryl på duk, signerad samt daterad a tergo Vhilo - 2015, ca 46x38

Fack 1

Vhilo H Persson akryl på duk

Budhistorik (2 bud)

4180196
4179635

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.