Portfolio Japan

561414

PORTFOLIO, Japan, 1900-talets mitt med 9 akvareller på rispapper med erotiska motiv, portfolion ca 31x43 cm

Slitage

Orientaliskt, Konst

Portfolio Japan

Budhistorik (2 bud)

4180705
4177680

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.