Georg Jensen armbandsur i stål

561410

GEORG JENSEN, damarmbandsur, stål, 1980-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 8006 1, serienr. 58975, cal Peseux 7001 stämplat Chopard & Cie, integrerad länk (M), design Torun Bülow-Hübe, diameter 33 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Klockor/Ur, Damklockor, Fashion, Väskor, accessoarer

Budhistorik (35 bud)
4180889
6 000
4180880
5 800
4180823
5 600
4180879
5 600
4180823
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.