Bordsduk 1800-tal

561409

BORDSDUK, 1800-talets andra hälft, bomullsdamast, medaljongmönster med palmett, kantad och avdelad på mitten med metallspets, 126x375 cm

Enstaka fläckar

Diverse, Mattor/Textilier

Kundcenter

Bordsduk 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

4181520
500
4181519
4172213
4172212

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.