Karl Mårtens akvarell

561392

KARL MÅRTENS (född 1956): Häger, sigillstämplad och daterad 2008, akvarell, bladstorlek ca 101x69 cm

Oramad, arket något vågigt och gulnat i ändarna

Konst, Nutida

Karl Mårtens akvarell

Budhistorik (16 bud)
4181781
9 000
4181782
8 800
4181781
8 600
4181777
8 400
4181724
8 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.