Bengt Fransson oljemålning

561385

BENGT FRANSSON (född 1935): "Modellen", signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 23x18 cm

Rum 5

Bengt Fransson oljemålning

Budhistorik

2018-08-01 kl 10:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.