Taburett rokokostil 1900-tal

561354

TABURETT, 1900-tal, rokokostil, skuren dekor, guld- och vitmålad, sitthöjd ca 53, 60x66 cm.

Bruksskick, senare bemålning

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Taburett rokokostil 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4176374
4175795

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.