Ester Blomgren oljemålning

561351

ESTER BLOMGREN, (1887-1972): Motiv utanför New York, signerad och daterad Ester Blomgren -29, olja på duk, ca 42x51,5 cm

Smärre slitage

Fack 20

Ester Blomgren oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4181421
450
4181360
4181420
4181360

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.