Leif Tjerned collage

561350

LEIF TJERNED (född 1942): "Torso", signerad Tjerned, daterad 1989 ā tergo, blandteknik/collage på pannå, ca 91x121 cm

Enstaka repor

Fack 35

Leif Tjerned collage

Budhistorik (5 bud)
4181155
550
4180554
500
4180552
450
4180549
4173069

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.