Soffa gustaviansk stil

561349

SOFFA, gustaviansk stil,1900-talets mitt, badkarsmodellen, träskuren dekor med bl a rosor och fleuroner, stoppad textil klädsel, bemålad pärlgrå, sitthöjd ca 45, längd 185 samt största djup 55 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, renoverad, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (21 bud)
4181776
1 600
4181775
4181771
1 400
4181770
1 300
4180789

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.