Eva Kerek litografi

561346

EVA KEREK (född 1969): "Juni, december", signerad och daterad Eva Kerek 2012, 29/30, litografi, ca 40x51 cm

Fack 43

Eva Kerek litografi
Budhistorik (1 bud)

4181440
2018-08-01 18:47:04

2018-08-01 kl 19:06
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.