Soffa gripsholmsmodell

561344

SOFFA, 1900-talets andra hälft, gripsholmsmodell, 2-sits, träskuren dekor i betsat lövträ, klädsel i rutigt tyg, lösa ryggkuddar,

Slitage/mindre märken

Möbler, Soffor

Rum 17

Soffa gripsholmsmodell

Budhistorik (1 bud)

4176873
2018-07-28 21:16:33

2018-08-01 kl 11:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.