Soffa

561320

SOFFA, blandstil, tidigt 1900-tal, skuren dekor med monogram på ryggstödet, målad och med förgyllda detaljer, stoppad textil klädsel, längd ca 190 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa

Budhistorik (3 bud)

4180776
4179256
4172148

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.