Nordiska Kompaniet golvlampa

561318

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, textilskärm, för 1 ljuspunkt, höjd exl skärm ca 123 cm

Bruksslitage, skärmen med fläckar, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Nordiska Kompaniet golvlampa

Budhistorik (9 bud)
4181115
850
4180567
4180525
750
4180566
750
4180525
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.