Matbord "Corona" Mio

561311

MATBORD, "Corona", Mio, skiva i klarglas, benställning i vitlackerad metall i form av ett kryss, höjd ca 76,5, 150x150 cm

Slitage, smärre nagg på glasskiva, tejprester på glasskiva, repor och smärre färgbortfall på benställning

Möbler, Matbord

Rum 2

Matbord

Budhistorik (12 bud)
4182588
850
4182213
4181881
750
4179999
700
4181869
700

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.