Serveringsvagn 1900-tal

561309

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing och plastlaminat, gummiklädda hjul, nederdel med flaskställ, höjd ca 69, 76x46 cm

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Serveringsvagn 1900-tal

Budhistorik (6 bud)
4181114
550
4181097
500
4181030
450
4180490
4178137

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.