Ove Sandberg Kosta vas glas

561305

OVE SANDBERG, Kosta, vas, brunt glas med tvåsidig blästrad dekor i form av fågel, höjd ca 20,5 cm, signerad Kosta 46045 O. Sandberg

Repor

Glas, Konstglas

Ove Sandberg Kosta vas glas

Budhistorik (1 bud)

4177704
2018-07-29 17:48:19

2018-08-01 kl 11:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.