Matbord

561299

MATBORD, 2 dlr, England, 1900-talets andra hälft, skiva fanérad med idengran, hjultrissor i mässing, 1 iläggskiva ā 40, höjd ca 75, 174x100 cm

Slitage, repor, iläggsskiva med lagning

Möbler, Matbord

Rum 12

Matbord

Budhistorik (3 bud)

4180234
4172835
750
4172835

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.