Stolar Piretti

561296

PROVENIENS: Konstfack, Valhallavägen 191-199

Skador, fanérbortfall

Möbler, Stolar, Design

Rum 8

Stolar Piretti

Budhistorik (9 bud)
4181179
3 200
4181175
4181012
2 800
4181173
2 600
4181012
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.