Soffbord Knoll NK 1965

561284

SOFFBORD, Knoll International USA, NK, 1965, NK:s verkstäder Nyköping, rektangulärt, marmorskiva med kromad benställning, etikettmärkt, höjd ca 44, 120x60 cm

Bruksslitage, repor, enstaka kantnagg

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Soffbord Knoll NK 1965

Budhistorik (27 bud)
4180960
5 400
4180969
5 200
4180960
5 000
4180968
4 800
4180960
4 600

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.