Fåtöljer Chesterfield-modell

561272

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, Chesterfield-modell, djuptäftad oxblodsfärgad skinnklädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 40, bredd 105 cm

Patina, viss krackelyr i skinnet

Möbler, Fåtöljer

Rum 11

Fåtöljer Chesterfield-modell

Budhistorik (8 bud)
4181817
3 800
4181823
3 600
4181817
3 200
4181821
4181817
2 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.