Bordslampor 1900-tal

561252

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, träskuren dekor, höjd ca 80 cm (inkl skärm)

Bruksslitage, ej funktionstestade, skärmar med slitage och fläckar

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordslampor 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4181582
2018-08-01 19:44:45

2018-08-01 kl 21:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.