Bordslampor 1900-tal

561251

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, fot av vit och ljusblå plast, skärmar i vit och ljusblå textil, höjd ca 76 cm (inkl skärm)

Bruksslitage, ej funktionstestade

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bordslampor 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

4180933
2018-08-01 11:25:25

2018-08-01 kl 21:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.