Fåtölj soffa Capri design Johannes Andersen

561249

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, fåtölj, Trensum 1960-tal, klädda i melerad textil, benställning i trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, benställning med sprickor och slitage

Möbler, Soffgrupper, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (17 bud)
4181815
16 000
4181812
15 500
4181814
15 000
4181812
14 500
4181810
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.