Renate Bauer litografi

561226

RENATE BAUER (född 1952): "Månskensjakt", litografi, signerad och daterad Renate Bauer -76, nr 13/15, 24x21 cm

Fack 11

Renate Bauer litografi
Budhistorik (2 bud)

4179188
4173068

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.