Børge Mogensen soffa modellnr. 2213

561220

BØRGE MOGENSEN, soffa, modellnr. 2213, Fredericia Stolefabrik, Danmark, tresitsig, klädsel i svart skinn, ben av bok, sitthöjd 42, längd 220, djup ca 80 cm

Bruksslitage, smuts, smärre repor och fläckar

Möbler, Soffor

Rum 14

Budhistorik (37 bud)
4181836
21 000
4181841
21 000
4181836
20 000
4181840
19 500
4181836
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.