Soffbord 1970-tal

561219

SOFFBORD, 1970-tal, kromat underrede, skiva med fotografiskt tryck under glasskiva, bordskivans kant i svartmålat trä, höjd ca 44 samt 100X100 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord 1970-tal

Budhistorik (8 bud)
4180476
3 400
4180473
3 200
4180473
2 800
4175348
2 600
4180472
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.