Børge Mogensen fåtöljer modellnr. 2207

561218

BØRGE MOGENSEN, fåtöljer, 1 par, modellnr. 2207, Fredericia Stolefabrik, Danmark, klädda i svart skinn, ben av bok, sitthöjd 42, höjd ca 77, bredd ca 69,5 cm

Bruksslitage, smuts, smärre repor och fläckar

Möbler, Fåtöljer

Rum 14

Budhistorik (15 bud)
4181449
8 200
4181458
8 000
4181449
7 800
4181455
7 600
4181449
7 400

Slutpris SEK:
8 200
791 EUR, 899 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.