Olivier Mourgue

561216

OLIVIER MOURGUE, fåtöljer, 1 par,"Joker", 1960/70-tal, tillverkad av Airborne, Frankrike, kromat underrede samt stoppad klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 djup 58 cm

Stoppningen är bytt, slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Olivier Mourgue

Budhistorik (55 bud)
4181614
13 000
4181606
12 500
4181613
12 000
4181606
11 500
4181603
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.