Erik Tryggelin oljemålning

561215

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Porträtt, signerad och daterad 1915 med blyerts, olja på pannå, ca 27,5x34,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4178819
4178818
1 800
4178813
1 700
4178812
1 600
4178637

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.