Skedar 6 st silver Ryssland

561214

SKEDAR, 6 st, silver, stämplade Moskva, Ryssland, 1900-talets början, skaften med graverad dekor, längd ca 22 cm, vikt ca 419 g

Smärre slitage

Silver

Skedar 6 st silver Ryssland

Budhistorik (17 bud)
4179566
3 200
4178239
4179565
4178239
2 800
4177664
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.