Matta rölakan

561213

MATTA, rölakan, polykrom geometrisk dekor, Karin Jönsson, signerad JK, ca 205x135 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor

Matthylla 4

Matta rölakan

Budhistorik (13 bud)
4181165
4177773
4180354
4177773
950
4180353
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.