Victor Vasarely optisk färgserigrafi

561211

VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition i lila, grönt och guld, signerad och numrerad Vasarely 244/250, färgserigrafi, bildmått ca 62x62 cm

Ej examinerad ur ram

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (6 bud)
4173977
4173227
1 900
4172850
4172579
1 400
4172575

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.