Hyllsystem i teak

561034

HYLLSYSTEM, 1900-talets mitt, teak, bestående av 4 väggskivor, 4 moduler varav 1 med skrivklaff samt 1 med vitrin, 10 hyllplan varav 1 med lådförvaring, konsoler samt lister, väggskivans höjd ca 230 cm, bredd ca 80 cm

Bruksspår, mindre repor, solblekta väggskivor

Möbler, Hyllor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Hyllsystem i teak

Budhistorik (16 bud)
4181791
3 600
4181790
3 400
4181789
3 200
4181615
4181615
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.