Ulrik Samuelsson oljemålning

560794

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Stadsbild från Gröndal, monogramsignerad US, olja på duk, 53x71 cm

Färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Selected

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4186067
3 200
4183253
4182775
2 800
4180404
2 600
4180241
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.