Ulrik Samuelsson oljemålning

560793

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition, monogramsignerad US, olja på duk, 90x85 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4179748
4179137
4178665

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
13 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.