Ulrik Samuelsson oljemålning

560792

ULRIK SAMUELSON (född 1935): Figurkomposition med läderlapp, monogramsignerad US, olja på duk, 72x54 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 3

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4186446
4179749
4179689
4179135
4178666

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
11 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.