Slagbord 1700/1800-tal

560734

SLAGBORD 1700/1800-tal, furu, järnbeslag, höjd ca 76,5 cm, bredd ca 119 cm, längd ca 85+29+85 cm

Slitage, märken

Möbler, Matbord

Makadamgatan 11, Helsingborg

Slagbord 1700/1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4183665
4183632
4183629
1 800
4183549
1 600
4182544

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.