Albert Johansson Stapelvara Nr.13

560565

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Stapelvara Nr 13, signerad och daterad 1968 ā tergo, bemålat assemblage på pannå, i form av masker, ca 56,5 x 64,5 cm.

Kundcenter

Budhistorik (15 bud)
4182560
28 000
4182535
27 000
4181276
25 000
4181275
22 000
4181274
21 000

Slutpris SEK:
28 000
2 702 EUR, 3 069 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.